Mağaza Kategorileri


Mağaza Sayfaları


  • TEMİZLİK

  • Kirli ve bakımsız ortamlar, yapıların ve eşyaların ekonomik ömrünü kısaltıp, görüntülerini bozduğu gibi; bu ortamlarda bulunan insanların sağlığını tehdit eder ve çalışma verimlerini düşürür. Temizliğe; sadece hastaneler gibi hijyenin "olmazsa olmaz" sayıldığı yerlerde değil; ofislerde, alışveriş merkezlerinde, okullarda, binaların dış cephelerinde, çevrelerinde, endüstriyel ve bilgi işlem merkezleri gibi teknik ortamlarda da gereksinim duyulmaktadır.
  •  
  • Ticarî imajınızın geliştirilmesi, ofis ve ortak kullanım alanlarınızın görüntü kalitesinin artırılması ve çalışanlarınıza sağlıklı bir çalışma ortamı sağlanması konusunda Ersal Hizmet'e güvenebilirsiniz. Büyük iş yerleri ve çok katlı plâzalarda dış duvarlar yerini camlara bıraktı. Kirli camlar güneş ışınlarının girmesini önlediği gibi, görüntüyü de çirkinleştirir.
  • Kat ve site maliklerinin faydalandığı havuzlar Henkel ürünleri ile sürekli olarak ilaçlanmakta ve periyodik olarak ölçümler yapılmaktadır. Bununla birlikte havuzun genel temizliği her sabah yapılmakta ve olmaması gereken maddeler temizlenmektedir.
  • Halılarınız, kumaş döşeme ve mobilyalarınız; aşırı kullanıma bağlı olarak kirlenir ve tozlanır. Düzenli temizlik; üreticilerin tavsiye ettikleri temizlik yöntemleri ile yapılan özel halı yıkama ve bakımı; kumaş cinslerine, toz ve kir koşullarına bağlı doğru temizleme uygulamaları; bu eşyalarınızın ömrünü uzatır ve işletmenizi gereksiz yatırım maliyetlerinden kurtarır. Ersal Hizmet, halı ve mobilya temizliği için de size bir telefon mesafesindedir. Ersal Hizmet ile çalışarak yatırım masraflarınızı erteleyebilir; temiz halı ve mobilyalarınızın keyfini yıllar boyu sürebilirsiniz.
  • Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktadır.

Mağazamıza Hoşgeldiniz!

Adresimiz aşağıda haritada bulunmaktadır tüm bilgiler için soldaki bağlantıları tıklayın.