• İlan Detayları
  • Geçiş oluşturun
  • Sepet

İlan ver

Bir kategori seçin

Lütfen,ilanınızın yayınlanacağı bir ana kategori seçin:ve bi sonraki adıma geçin.

  • Emlak
  • Vasıta
  • Alışveriş
  • İş Makine & Sanayi
  • Ustalar ve Hizmetler
  • İş İlanları
  • Hayvanlar Alemi

İlan Detayları

Kategori: Ana Sayfa


İletişim & Yer bilgileri


Türkiye


Haritalama Alanı

Aşağıdaki alanlar, ilanınıza " Harita Özelliği " kazandırır.. Tüm bu bilgiler ilanınızda harita bağlantısı ouşturmak için kullanılır. Bu alanlar tamamen isteğe bağlıdır ve potansiyel alıcıların daha kolay yer bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.(Lütfen Şehir,ilçe,mahalle yada cadde sokak İsmini Yazarken Sıralı bir şekilde Yazın . (ÖRNEK:İSTANBUL,BAYRAMPAŞA,TUNA CAD...gibi.Yada İSTANBUL BAKIRKÖY KARTALTEPE MAH...gibi)

Youtube Videosu yükleme Talimatlar

Bu bölümü Youtube video eklemek için kullanabilirsiniz. Video Ekle'yi tıklayın, eklemek istediğiniz her video için Youtube URL girin.Yüklemek istediğiniz video sistem tarafından doğrulanıp video yuvasına görünmelidir ve video kimliği giriş alanında görüntülenmelidir.Devam etmeden önce görüntülenen videonuzun kullanım amacınıza uygun olduğundan emin olun..

Youtube'de Paylaş düğmesine tıklayarak Youtube video URL'sini bulabilirsiniz.Video sayfasında, kopyalama açma / paylaşım için listelenen URL yapıştırma düğmesine basın.Youtube video URL aşağıdaki örnekte olduğu gibi görünecektir. Tam URL adresini ya da URL video kimliği bölümü kullanabilirsiniz.

 Örnek:http://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

İpucu: Video slotlarının başlıklarından tutup sürükleyerek videoların yerlerini değiştirebilirsiniz. Ayrıca, yanlış video girdiyseniz, doğru URL yada video kimliğini değiştirip, Değişiklikleri Uygula butonu ile yaptığınız değişiklikleri uygulayabilirsiniz. Bir videoyu kaldırmak için video slot penceresinin sağ üstündeki kırmızı X işaretine tıklayın.

  Not:Aşağıdaki slotlarda videolar yaklaşık olarak 1/2oranında küçültülmüştür.İlan ayrıntılarındaki görüntülenen gömülü videolarda normal ölçüler kullanılır.İlan ayrıntılarında aşağıdaki önizlemenin iki katı büyüklüğünde gösterilir ve aşağıda gösterilen aynı sırayla görüntülenir.

Video Ekle
Video Slotu:
1
Youtube Video Kimliği yada URL


Resim & Dosya yükleme

İlan Ekstra Ayrıntıları & Bilgi

İlanlarınıza Ekstra Değer Katacak, Etkinleştirebilir Ekstralar Aşağıda Gösterilmiştir.EXTRA, ilanınızı ön plana çıkartarak çok daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini ve belirlediğiniz fiyattan hızlıca satılmasını sağlar.

Yaptığımız analizler, EXTRA ilanların EXTRA'sız ilanlara göre kat kat daha fazla görüntülendiğini kanıtlıyor. EXTRA'lar hakkında daha fazla bilgi için TIKLAYIN:

0,00 TL
İlan yayınlama maliyeti
5,00 TL
5,00 TL
29,00 TL
19,00 TL
15,00 TL